Lakossági tanfolyamok

Általános

Általános tanfolyamaink elvégzése után a hallgatók az adott szintnek megfelelő záró vizsga letétele után tanúsítványt kapnak. Az órák 45 percesek, a csoportok létszáma normál csoport esetén 6-9 fő, kiscsoport esetén 3-5 fő.

Nyelvvizsga-előkészítő tanfolyamok

Ezen tanfolyamon a hallgatók az általuk választott nyelvvizsgatípus írásbeli és szóbeli nyelvvizsga követelményeire épülő speciális feladattípusokat gyakorolhatják, és az elvárásnak megfelelő szóbeli és írásbeli nyelvtudást sajátítják el.

Közép – és emeltszintű érettségire való felkészítés

Kifejezetten középiskolásoknak és egyetemi felvételire készülőknek ajánljuk ezt a tanfolyamot, mely elvégzésével nő az esély a sikeres – és nem utolsó sorban megfelelő minőségű – érettségire, valamint hozzájárul a felvételihez szükséges plusz pontokhoz szerzéséhez. A kurzus során a hallgatók megismerkednek a típusfeladatokkal, és jártasságot szereznek ezek megoldásában. Mindkét szinten rendszerezik a kétszintű érettségihez szükséges nyelvtani tudást és felelevenítik, illetve kibővítik az adott témakörökhöz tartozó szókincset. Szituációs gyakorlatokon keresztül készülnek a szóbeli érettségire.

Szakmai nyelvoktatás

Speciális tanfolyamok kimondottan a különböző szakmai területek (üzleti, EU, pénzügyi, marketing stb. területek) specifikus szókincsére, nyelvi fordulataira, levelezési formuláira és nyelvtani szerkezeteire építve.
Csoportok létszáma

Egyéni

Csoportos nyelvtanulás

Hallgatóink magántanulóként, illetve kétfős csoportban (mini csoport) is tanulhatnak nyelvet iskolánkban, amikor a tanár csak az adott diák minél hatékonyabb nyelvi fejlesztésére koncentrál. A személyre szabott tematika, tempó, a privát óra gyorsabb haladást tesz lehetővé, hiszen nem kell máshoz alkalmazkodnia. Az órák időpontját a tanuló választja meg, természetesen a nyelviskola biztosít minden szükséges felszerelést.
Ha Ön eddig 9 főnél nagyobb létszámú csoportban tanult, most véget vetett annak az önámításnak, hogy „nyelvet tanulok.” A nyelvtanulás esetében az órán egy főre eső egyéni foglalkozási idő abszolút alapvető szempont. Egy csoport ideális létszáma 3-9 fő. Nyelviskolánkban a maximális csoportlétszám 8 fő. Tanfolyamainkat alapos szint- és igényfelmérés előzi meg, ami garantálja, hogy azonos érdeklődésű és tudásszintű tanulók kerüljenek egy csoportba megkönnyítve a sikeres munkát, hatékony fejlődést.

Korrepetálás

Egyéni és kiscsoportos foglalkozás
Általános és középiskolások részére angol és német nyelvből
  • segítünk felkészülni a dolgozatra, feleletre
  • ráerősítünk az órai anyagra
  • játékos szókincsfejlesztés
  • kommunikációfejlesztés
Vállalati tanfolyamok

Nyelviskolánk szívesen vállalja tanfolyamok szervezését, lebonyolítását cégeknek akár saját oktatótermeinkben, akár a cég telephelyén, kihelyezett kurzus keretében.
A céges tanfolyamok esetében a feltételek (a tanfolyam óraszáma, a csoportlétszám, az intenzitás, óradíjak) egyedi egyeztetés alapján kerülnek meghatározásra, igazodva nyelviskolánk képzési programjaihoz.
Előnyei
  • A tanfolyam kezdete előtt ingyenes szintfelmérést biztosítunk a cég által preferált helyszínen, ezután egyeztetünk a cég által elérni kívánt célokról és –fejlesztendő nyelvi területekről kihelyezett tanfolyamunkon
  • Nem okoz munkaidő kiesést, nincs szükség utazásra, beilleszthető a cég munkarendjébe (reggel, délelőtt, délután, este)
  • A tanfolyam kezdési dátuma tetszõlegesen választható, a tanmenet figyelembe veszi a szabadságolások idejét stb.
  • Az oktatás testre szabott tematika alapján folyik igazodva az adott cég speciális igényeihez
  • A képzés eredményessége, a hallgatók fejlődése folyamatosan követhető, melyről a felső vezetés részére beszámolótkészítünk, a résztvevőknek a tanfolyam elvégzéséről tanúsítványt adunk
  • Lehetőség van speciális üzleti nyelv (kereskedelmi, pénzügyi, marketing, EU szaknyelv stb.) kihelyezett oktatására is, ha a cég e területek -valamelyikét szeretné erősíteni
  • A tankönyveket nyelvi könyvesboltunk kínálatából a bolti árakkal tudjuk biztosítani és igény esetén a helyszínre is szállítjuk
Partnereink színes skálát ölelnek fel, több komáromi, győri multinacionális céggel, kis- és középvállalkozással állunk kapcsolatban. Számukra mind munkaidőn belüli-kihelyezett, mind munkaidőn kívüli nyelvoktatást biztosítunk a nyelviskola indulása óta folyamatosan.
A képzések megrendelésekor és azok időtartama alatt is igyekszünk a megrendelő felmerülő igényeihez rugalmasan alkalmazkodni, maximálisan kielégíteni azokat.

Referenciák

IKR Zrt., Nokia Hungary Kft., Nypro Hungary Kft., Za-Co Kft., Well-Done St. Moritz Kft., Audi Hungária Motor Kft., Mol Zrt, DHL Express Hungary Ltd., Transcar Hungária Kft., Cs-profit Kft., Esca Kft.

Tanfolyamtípus

Alap tanfolyamainkon kívül megrendelő igénye szerint indítunk tanfolyamot adott területre fókuszálva: szakmai angol, irodai angol, üzleti kommunikáció, speciális szókincs, levelezés…